Dołącz do nas!

ZANIM DOŁĄCZYSZ – PRZECZYTAJ

Silesia Toastmasters

Członkostwo

 1. Twoje korzyści
 • Przemawianie

Jako członek otrzymasz możliwość realizacji przemówień. W tym celu otrzymujesz na własność podręczniki, które wspierają rozwój. Każdy kolejny projekt z podręcznika rozwija kolejną umiejętność z zakresu wystąpień publicznych. Dokładny kierunek rozwoju i temat mów pozostaje w Twoim zakresie.

 • Ty jako Lider

Poza przemówieniami możesz stać się także prowadzącym spotkanie, osobą, która odpowiada za czas, mowę ciała, czy np. kontrolę czasu. To kierunkuje Twoje działania na danym spotkaniu. Dzięki temu rozwijasz się jako osoba, która potrafi przekazywać efektywną informację zwrotną i organizować projekty.

 • Uczestnictwo w działaniach klubu

Jako klub organizujemy także konkursy mów, wyjazdy integracyjne, konferencje. Otrzymujesz możliwość uczestnictwa w nich poprzesz wygłoszenie mowy ale także możesz sprawdzić jak działamy przy samej organizacji tego typu wydarzeń i wziąć w nich aktywny udział.

 1. Twoje przywileje
 • Pomoc innych członków klubu

Po pierwsze wybierasz mentora. Jest to doświadczona osoba, która wspiera Cię kiedy tylko tego potrzebujesz. Po drugie otrzymujesz precyzyjną informację zwrotną po swoich mowach i innych projektach od oceniających. Dzięki temu wiesz, na ile zmierzasz w odpowiednim kierunku swojego rozwoju.

 • Podręczniki

Po zostaniu członkiem otrzymujesz podręczniki. Jeden z nich dotyczy realizacji mów przygotowanych, drugi projektów Lidera. W każdym z nich są wskazówki jak zrobić, by dane wystąpienie było jak najlepsze. Poza tym oceniający wpisuje swoją ocenę do podręcznika.

 • Możliwość wywierania wpływu na Toastmasters

Lubisz decydować? To świetnie! Przy okazji następnych wyborów do Zarządu możesz zdecydować się na jakąś rolę jako członek. Poza tym miej świadomość, że zdanie każdego Toastmastera się liczy. Warto przekazywać swoje sugestie zarządowi, ponieważ jesteśmy Klubem, który istnieje dla członków.

 1. Jak dołączyć?
 • Składka

Wielkość składki to 280zł na okres 6 miesięcy. 100zł z całości to podręczniki + wpisowe. 180zł to składka na okres pół roku., czyli złotówka dziennie. Płatna jest ona na numer konta: [63 2490 1044 0000 4200 1678 4746]. W tytule wpisz proszę swoje imię i nazwisko. Odbiorcą przelewu jest nasz Skarbnik, Dawid Kałuża.

 • Dostęp do systemu Easy Speak

Od Osób będących w zespole ds. Edukacji, otrzymujesz dostęp do systemu Easy Speak. W nim wpisujesz się na kolejne mowy i przemówienia. Jeżeli system ten stanowić będzie jakikolwiek problem skontaktuj się proszę z osobami zespołu edukacyjnego, a one szybko i skutecznie Ci pomogą

 • Kim chcesz zostać i co chcesz osiągnąć?

Po zostaniu członkiem, na nic nie czekaj. Zacznij realizować projekty od razu. Niezależnie od tego, w którym z elementów bycia Liderem chcesz się rozwijać najbardziej, możesz mieć pewność – że nasi członkowie pomogą Ci w osiągnięciu Twojego celu. Dzięki temu, że możemy Ci pomóc – sami stajemy się lepsi.