FAQ

FAQ, CZYLI NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy mogę przyjść na spotkanie Klubu?
Tak. Zanim zostaniesz członkiem naszego Klubu, możesz zupełnie bezpłatnie wybrać się na dowolny z naszych codwutygodniowych warsztatów. Dzięki temu możesz ocenić na ile podoba Ci się sposób funkcjonowania naszego Klubu i na ile chcesz zdobywać interesujące Cię umiejętności, tą właśnie drogą.

Czy muszę się jakoś przygotować na spotkanie?
Wystarczy zabrać ze sobą coś do pisania, dobry humor i najlepiej jakieś wesołe towarzystwo. Zasadą Silesia Toastmasters jest to, że dbamy o naszych gości i są oni jak najbardziej mile widziani!

Czy jako Gość, będę mieć możliwość w jakiś sposób brać aktywny udział w spotkaniu?
Tak. Ogranicza się to do krótkiego przedstawienia się na początku spotkania, ale nawet dzięki takiemu drobiazgowi – zobaczysz już pierwsze rezultaty. Możliwe też, że zostaniesz też wybrany/a, aby odpowiedzieć na tzw. „gorące pytanie” w czasie spotkania – co może stanowić wyzwanie pełne emocji. Jako członek Klubu z kolei możesz brać udział w dużo szerszym zakresie tego, co mamy Ci do zaoferowania.

Ile kosztują spotkania?
Jako Gość, uczestniczysz w spotkaniach za darmo, jednak brak członkostwa oznacza brak dostępu do ścieżki edukacyjnej. O kosztach ewentualnego przystąpienia do Klubu i jego zasadach, przeczytać możesz tutaj: ZANIM DOŁĄCZYSZ DO KLUBU

Zostałem/łam Członkiem Klubu! Z kim mam się skontaktować, aby rozpocząć ścieżkę edukacyjną?
Gratulujemy! Skontaktuj się z obecnym Vice Prezesem ds. Edukacji. Znajdziesz go tutaj: ZARZĄD SILESIA TOASTMASTERS

Nie ma tutaj odpowiedzi na Twoje pytanie?
Żaden problem – skontaktuj się z nami lub przyjdź na spotkanie. Chętnie wszystko wyjaśnimy.